Robot sprzątający

Odkurzacz robot Kiano elegance Linkart Commpol sklep agd rtv krakow

Robot sprzątający Kiano Elegance Robot to samobieżna rewolucja w sprzątaniu. Przyjazny dla rodziców, dzieci i ich ulubionych zwierząt. Poziom hałasu w porównaniu do klasycznego odkurzacza (84 dB) to jedynie 65 dB. Mocny silnik elektryczny bez problemu radzi sobie z kurzem, zabrudzeniami, a nawet sierścią zwierząt. Koniec z kłaczkami w powietrzu i na ubraniach.

Po powrocie z pracy zastaniesz odkurzoną i umytą podłogę!


Dla maksymalnej wygody użytkownika odkurzacz jest sterowany aplikacją i umożliwia ustalenie tygodniowego harmonogramu sprzątania. Kiano Elegance Robot potrafi myć również na mokro. To kolejna rzecz, którą nie musisz się zajmować. W celu ochrony wszelkiego rodzaju podłóg, w odkurzaczu został zastosowany najnowszy system kontrolowania przepływu wody, która jest dostarczana wyłącznie podczas czyszczenia. Dodanie płynu dezynfekującego do wody sprawia, że czyszczenie na mokro działa jednocześnie jako dezynfekcja pomieszczenia. Robot sprzątający Kiano korzysta z najnowszego, laserowego systemu nawigacji LDS (ang. laser navigation system), dzięki czemu oferuje ultraszybki i szeroki zakres skanowania danych.

Precyzyjnie porusza się między nogami stołu, kotem, dziećmi, ścianami, doniczkami czy innymi przedmiotami znajdującymi się na podłodze. W czasie rzeczywistym tworzony jest pełny obraz otoczenia. Rozpoznaje wnętrza lidarem (ang. LIDAR = Light Detection and Ranging), czyli mierzy odległość poprzez pomiar odbicia światła od przedmiotu. Kiano Elegance Robot posiada precyzyjnie skonstruowany napęd i pokonuje przeszkody nawet do 1,8 cm. Dzięki temu odkurza jeszcze dokładniej i doskonale radzi sobie z progami, poziomymi nogami foteli czy rozłożoną suszarką na pranie. Sygnał lidara jest 100% bezpieczny dla dzieci i zwierząt.


Zobacz naszą pełną ofertę Smart HOME lub zapytaj o nowinki naszego Konsultanta!

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)