Sklep komputerowy serwis komputerowy klaj bochnia krakow malopolska Serwis sprzetu i sieci KOMPUTEROWEJ SERWIS TELEKOMUNIKACJI

SERWIS SPRZĘTU I WSPARCIE IT

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i telekomunikacyjnych, multimediów w edukacji oraz sprzętu RTV.

Mając na uwadze ceny zakupu nowych technologii, oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo przy zakupie komputerów, laptopów, rozwiązań sieciowych, multimedialnych oraz wyposażenia branży edukacyjnej.

Z uwagi na fakt, iż naprawy zwłaszcza gwarancyjne trwają czasami kilka tygodni, zawsze proponujemy bezpłatny sprzęt zastępczy na cały okres naprawy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów nie tylko indywidualnych, ale także instytucjonalnych oferujemy umowy serwisowe obejmujące kompleksową obsługę z krótkim czasem realizacji zarówno w ramach umów ryczałtowych jak i rozliczanych godzinowo.

Naprawy wykonujemy w serwisie stacjonarnym mieszczącym się w Kłaju nr 650/6A, jak również bezpośrednio u Klienta. W przypadku usterek programowych oferujemy Państwu wsparcie w postaci pulpitu zdalnego, co znacznie redukuje koszty usługi.

Wiemy jak ważne jest zadowolenie z jakości serwisu, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne. Istotne dla naszej firmy jest to, by zminimalizować wkład finansowy Klienta w eksploatację zakupionego u nas sprzętu. W zależności od rodzaju usługi stosujemy trzy formy pomocy technicznej:

  • wsparcie telefoniczne: umożliwia nam zdiagnozowanie oraz ewentualne usunięcie drobnych problemów w funkcjonowaniu zestawu komputerowego. Do tego rodzaju usterek zaliczamy źle zamocowany podzespół, problemy z połączeniem Internetowym, czy trudności z peryferiami (drukarki, pamięci masowe).
  • pulpit zdalny: włączany na problematycznym komputerze, gdy sytuacja okaże się poważniejsza. Zastosowanie tego sposobu możliwe jest tylko wtedy, gdy komputer jest podłączony do Internetu. Dzięki pulpitowi zdalnemu można naprawić błędy w działaniu oprogramowania, instalować oraz aktualizować oprogramowanie, konfigurować nowo podłączony sprzęt, czy wspomóc obsługę baz danych.
  • dojazd do Klienta: ma miejsce wówczas, gdy powyższe metody nie mogą być zastosowane lub za ich pomocą niemożliwe jest zażegnanie kryzysu sprzętowego i konieczna jest naprawa bezpośrednia. W takim wypadku delegowany jest pracownik, który przyjeżdża w umówione miejsce i rozwiązuje zaistniały problem.

W celu usprawnienia obsługi zgłoszeń, wprowadziliśmy możliwość samodzielnego sprawdzania stanu napraw przez Klientów.

Obsługa zgłoszeń
już niebawem będzie dostępna online!

SERWIS STACJONARNYtel: 12 385 80 50
e-mail: serwis@linkart.eu
SERWIS MOBILNYtel: 603 577 230
e-mail: dariusz@linkart.eu

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)