Sklep komputerowy serwis komputerowy klaj bochnia krakow malopolska

SKLEP KOMPUTEROWY

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt komputerowy nowy i używany, najbardziej renomowanych krajowych oraz zagranicznych marek. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową w niezmiennie atrakcyjnych cenach.  Naszą ofertę komputerów opieramy w znacznym stopniu na rozwiązaniach NTT System. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, dlatego można u nas odnaleźć zestawy przeznaczone do biur, pakiety rodzinne lub rozwiązania stworzone specjalnie dla miłośników gier komputerowych, czy grafików reklamowych.

Zestawy biurowe
Jeśli zestaw będzie stosowany w przedsiębiorstwie dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie wydłużyć jego czas eksploatacji bez potrzeby częstego rozbudowywania. Pakiet jest tak przygotowywany, aby z łatwością można było korzystać z aplikacji biurowych, sieci Internet, wewnętrznej sieci Intranet oraz łączyć się z bazą danych przedsiębiorstwa, czy archiwizować istotne dane.

Zestaw domowy
Klientom potrzebującym komputera, który będą wykorzystywać w zaciszu swego domu oferujemy bardziej zaawansowane multimedialnie zestawy wraz z nagłośnieniem. Nasze doświadczenie pozwala dostosować komputer do najróżniejszych potrzeb, od nauki poprzez surfowanie po Internecie, a kończąc na rozrywce. Każdy zestaw jest tak skompletowany, by posiadał zapas mocy obliczeniowej, a w przyszłości możliwa była jego rozbudowa.

Zestaw dla gracza lub grafika 3D
Sytuacja kiedy komputer będzie wykorzystywany do gier komputerowych, wymaga aby wszystkie podzespoły były najwyższej klasy i sprostały wymaganiom najnowocześniejszych technologii. Najbardziej wydajna karta graficzna, to podstawa w takim przypadku. Nasza wieloletnia praktyka potwierdza, że profesjonalni graficy 3D często poszukują takich rozwiązań, dlatego oferta sklepu jest skierowana również do nich.

Laptopy
Wśród produktów, które udostępniamy nie może zabraknąć miejsca na komputery przenośne. W tym przypadku również wszelkie szczegóły uzgadniamy z Klientem, tak by sprostać jego wymaganiom. Nasza oferta zawiera laptopy najbardziej renomowanych marek na świecie m.in. Lenovo, Dell, HP, Acer, Apple, Hiro.

Urządzenia peryferyjne
W asortymencie posiadamy także różnego rodzaju peryferia komputerowe. Wśród nich odnaleźć można drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia sieciowe (routery, przełączniki), dyski przenośnie, pamięci flash, okablowanie i wiele innych.

Oprogramowanie
Kupno zestawu komputerowego, bez właściwego oprogramowania powoduje, że staje się on praktycznie bezużyteczny. Dlatego też, oferta naszego sklepu uzupełniona jest również o różnorodne oprogramowanie. Znajdą Państwo u nas systemy operacyjne Windows, pakiety biurowe Office, programy do ochrony przed wirusami i innymi zagrożeniami komputerowymi, programy do obróbki grafiki, aplikacje wspomagające działalność przedsiębiorstwa i wiele więcej.

  • Obecnie sprzedaż systemów operacyjnych opiera się głównie na rozwiązaniach firmy Microsoft. Za pośrednictwem naszego sklepu, można nabyć systemy klasy PC oraz Server. W przypadku PC-tów są to systemy  z rodziny Windows 10 i 11, natomiast do obsługi serwerów oferowane są systemy z obszaru Windows Server 2019.
  • Oferujemy również najnowsze wersje pakietu biurowego Microsoft Office 2021. W asortymencie posiadamy także pakiety firmy Adobe i oprogramowanie Insert.
  • W dobie Internetu bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów korzystania z komputera. Nasz sklep zapewnia dostęp do szerokiej gamy oprogramowania antywirusowego. Norton, ESET, G Data, to tylko niektóre marki dostępnego u nas softu. Służymy rzetelną pomocą w wyborze najbardziej ergonomicznego dla Państwa oprogramowania.
  • Wśród dostępnych na rynku programów graficznych odnaleźć można u nas wszystkie najbardziej cenione i najpopularniejsze pakiety m.in. Photohshop, CorelDraw, czy Dreamweaver. Oprócz tego dysponujemy również programami do fakturowania, ewidencjonowania, obsługi magazynów, księgowości itp.

Przejdź do sklepu internetowego

SKLEP, ALLEGRO, SZKOLENIAtel: 603 578 089
tel: 12 385 80 50
e-mail: damian@linkart.eu
SKLEP I ZAMÓWIENIA HURTOWE, PRZETARGI, UMOWY tel: 603 577 613
e-mail: maciej@linkart.eu

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)