Sklep komputerowy serwis komputerowy klaj bochnia krakow malopolska SIECI KOMPUTEROWE I TELEKOMUNIKACYJNE

SIECI TELEINFORMATYCZNE [komputerowe, telefoniczne]

Mając świadomość jak ważna jest szybka i stabilna wymiana informacji, oferujemy naszym Klientom projekt oraz wdrożenie systemów okablowania komputerowego oraz telefonicznego. Realizując zlecenie kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, dlatego rozwiązania dostosowujemy do jego możliwości finansowych.

Stosowane przez nas urządzenia są sprawdzone i polecane przez specjalistów na całym świecie. Przed wdrożeniem wykonywany jest dokładny projekt, który przygotowujemy zgodnie z najbardziej aktualnymi wymogami oraz standardami. Po zatwierdzeniu przez Klienta przygotowanego przez nas projektu, przechodzimy do etapu instalacji systemu sieciowego. Działanie kończymy wykonaniem testu jakości.

W strukturze tworzonych przez nas sieci, wykorzystujemy m.in. punkty dostępowe, routery, przełączniki sieciowe, przewodowe i bezprzewodowe karty sieciowe, kable ethernetowe i telefoniczne, telefony stacjonarne, telefony IP czy bramki VoIP.

Wdrożone przez nas systemy sieciowe zapewniają bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście w wypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów z eksploatacją  zapewniamy możliwość serwisowania systemu przez naszych pracowników.

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)