ASUS ROG Flow X16 w ofercie sklepu commpol.com

ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M5033W to laptop zaprojektowany z myślą o graczach, który oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność potrzebną do płynnego grania w gry. Wyposażony jest w potężny procesor Ryzen 7 6800HS, 32 GB pamięci RAM DDR5, dysk SSD o pojemności 1 TB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 z 6 GB pamięci.

Ponadto, laptop posiada 16-calowy ekran o częstotliwości odświeżania 165 Hz i rozdzielczości Full HD, który zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu. Wszystko to sprawia, że ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M5033W to doskonały wybór dla wymagających graczy, którzy cenią sobie mobilność i wydajność.

Dodatkowo, ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M5033W posiada wiele cech, które czynią go idealnym narzędziem dla graczy. Laptop wyposażony jest w system chłodzenia, który zapewnia optymalną temperaturę pracy podzespołów, co wpływa na ich wydajność i trwałość. Ponadto, klawiatura laptopa posiada podświetlenie RGB, które pozwala dostosować oświetlenie do swoich preferencji.

Laptop posiada również liczne porty, w tym porty Thunderbolt 4, USB 3.2, HDMI i audio, co ułatwia podłączenie różnych urządzeń zewnętrznych. Ponadto, laptop ma wbudowany czytnik kart pamięci, który ułatwia transfer danych.

ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M5033W ma również bardzo smukłą konstrukcję i niską wagę, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które często podróżują i potrzebują wydajnego urządzenia do grania w drodze. Laptop jest również wyposażony w baterię o pojemności 90 Wh, która zapewnia do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Podsumowując, ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M5033W to świetny wybór dla graczy, którzy cenią sobie mobilność, wydajność i funkcjonalność. Laptop oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które umożliwiają płynne granie w gry i wykorzystanie w pełni potencjału nowoczesnych tytułów.

Dokładna specyfikacja dostępna pod adresem tutaj

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)