Komputery All-in-One Hiro- bezkompromisowa wydajność dla graczy i profesjonalistów

Klarowny w pełni nasycony obraz

Ekran o przekątnej 32” lub 34″ to rozmiar pozwalający na stu procentowy komfort użytkowania dzięki dużej powierzchni wyświetlanego obrazu. Zakrzywiona matryca pozwala odczuć efekt przeniknięcia do wirtualnego świata akcji. Wysoki współczynnik odświeżania to bardzo ważny atut w każdej grze, gdzie liczy się czas reakcji. Teraz pokonasz przeciwnika nim on zdoła się zorientować! Równie genialnie sprawdza się przy oglądaniu filmów, dzięki głębokiemu nasyceniu kolorów i niezwykłej wyrazistości matrycy, uzyskasz pożądany efekt. Rozdzielczość ekranu to gwarancja niezwykłej szczegółowości obrazu, a w połączeniu z kartą GeForce® RTX, zapewnia niezapomniane wrażenia z gry, jak również świetnie sprawdza się w profesjonalnej pracy przy edycji multimediów.

Maksymalna wydajność w kompaktowej obudowie z ekranem

Mimo kompaktowej konstrukcji, możliwości komputera typu All in One pozytywnie Cię zaskoczą. Zastosowane podzespoły w urządzeniach HIRO to te same elementy, które znajdziesz w tradycyjnym komputerze stacjonarnym. Zarówno procesor, karta graficzna jak i płyta główna są identycznymi, pełnowymiarowymi modelami o pełnej wydajności. W przeciwieństwie do niemal wszystkich dostępnych urządzeń mobilnych na rynku, w komputerach AiO nie znajdziesz procesorów z okrojoną wydajnością, które zostały na stałe zintegrowane z płytą główną.
Ten atut otwiera zupełnie nowe możliwości pod kątem modernizacji i rozbudowy urządzenia w przyszłości. Zamiast wymieniać urządzenie na najnowszy model i wydawać kolejne kilka tysięcy, wystarczy wymienić procesor na najnowszy model i ponownie cieszyć się pełną mocą za ułamek ceny nowego urządzenia!

Wydajność Intel® Core™ + GeForce® w grach i multimediach.

Najmocniejsze procesory do gier, cieszące się dużą popularnością w mocnych komputerach, przeniosą Cię do zupełnie nowego świata rozrywki. Dzięki zastosowaniu technologii wielu rdzeni, możliwości tego procesora są bardzo duże i świetnie sprawdzi się w każdym programie komputerowym oraz grach. W połączeniu z kartami graficznymi Nvidia GeForce o pamięci aż 6GB, ten zestaw do gier sprawdzi się w każdej grze komputerowej nawet przy wyższych ustawieniach graficznych.

AiO to optymalny wybór na komputer dla zaawansowanego gracza, który nie chce martwić się o uruchomienie gier, których premiery dopiero nadejdą. Wybór zestawu z tak mocną kartą graficzną to inwestycja w wieloletni komputer do gier. Dzięki wydajności tego komputera doświadczysz płynnej rozgrywki i możliwości pół profesjonalnej edycji filmów, a także możliwość streamingu rozgrywki na żywo. Zestaw gwarantuje także pełną obsługę multimediów w wysokich rozdzielczościach. Ustal pojemność pamięci RAM oraz dysków w Twoim nowym komputerze do gier i ciesz się maksymalną wydajnością!

Udostępnij tą stronę przez:
komputer na raty zakupy na raty linkart commpol sprzedaz ratalna sprzet komputerowy laptop na raty (1)